MÖBLER / Bord / Konsolbord 5897541

nr 589 7541

Konsolbord

rokokostil 1800-tal, höjd: 80

Kondition: slitage, skador

Utrop:

100 kr

Såld:

850 kr

måndag 29 juni 2009
kl 19:50:45